V Jihlavě budou přednášet Marian Jelínek a Václav Petráš

V Jihlavě budou přednášet Marian Jelínek a Václav Petráš

Ve čtvrtek 26. července 2018 budou v Jihlavě přednášet hokejový trenér, sportovní psycholog a motivační kouč PhDr. Marian Jelínek, Ph.D.  a sportovní psycholog Mgr. Václav Petráš. Seminář Mariana Jelínka  na téma "Vítěz ve sportu? Především člověk"  je určen pro trenéry, rodiče a učitele. Druhou přednáškou, která proběhne v budově Vysoké školy polytechnické, bude "Komunikace v trojúhelníku rodič - trenér/klub - hráč (pro žákovské kategorie). Ta je určena pro trenéry a rodiče. Přednáší sportovní psycholog Václav Petráš. 

Přednáška Václava Petráše "Komunikace v trojúhelníku rodič - trenér/klub - hráč (pro žákovské kategorie) se koná ve čtvrtek 26. července 2018 od 13 hodin na Vysoké škole polytechnické v Jihlavě (přednášková místnost P3) naproti Horáckému zimnímu stadionu.

Cena 150,- Kč, platba převodem na č.ú. 19-4642640227/0100 do 20. 7.2018 - vzkaz pro příjemce Jméno Příjmení přednáška VP, 200,-Kč na místě. 

Druhým přednášejícím bude Marian Jelínek - dříve osobní trenér Jaromíra Jágra, který nyní  spolupracuje s tenistkou Karolínou Plíškovou. Jeho přednáška na téma "Vítěz ve sportu? Především člověk"  proběhne ve čtvrtek 26. července 2018 od 18:30 hodin také na Vysoké škole polytechnické v Jihlavě (přednášková místnost P3).

Cena 350,- Kč, platba převodem na č.ú. 19-4642640227/0100 do 20. 7.2018 - vzkaz pro příjemce Jméno Příjmení přednáška MJ, 400,-Kč na místě. 

V ceně malé občerstvení.

Obě přednášky pořádá HC Dukla Jihlava ve spolupráci s ČUS.

 

O přednášejících:

Mgr. Václav Petráš  je sportovní psycholog, zaměřující se na mentální aspekty špičkového sportovního výkonu. Absolvoval magisterský obor psychologie na Fakultě sociálních studií Masarykovy Univerzity v Brně. V roce 2015 založil server PsychologieVykonu.cz, kde publikuje tematické články a videa.

Je sportovním psychologem hokejové akademie HC Oceláři Třinec. V sezóně 2017/18 působil jako sportovní psycholog u hokejistů AZ Havířov. Mezi další organizace, využívající jeho služby, patří Český svaz ledního hokeje, HC Vítkovice Ridera a řada dalších.

V rámci své sportovně-psychologické Akademie pořádá semináře, webináře a online kurzy pro sportovce, trenéry či rodiče mladých sportovců. Ve své soukromé praxi spolupracuje s dospělými a mládežnickými reprezentanty v individuálních i týmových sportech.

Je autorem e-knihy Psychologie Výkonu.

 

PhDr. Marian Jelínek, Ph.D. je český hokejový trenér sportovní psycholog a motivační kouč  s hlubším zájmem o psychologii a filosofii, které aplikuje do své každodenní práce. Je spoluautorem několika knih a držitelem doktorátu z kinantropologie.

V pětadvacetileté praxi hokejového trenéra pracoval nejen v Čechách, ale i v zahraničí. Mezi jeho největší úspěchy patří titul MS 2005 z Vídně, 2 tituly mistra extraligy s HC Sparta Praha a vítězství Prezidentského poháru s HC Plzeň. Do povědomí veřejnosti se zapsal také díky desetileté spolupráci s Jaromírem Jágrem. Své zkušenosti z vrcholového sportu přenáší i do "vrcholového" byznysu v podobě koučinku, školení a přednášek.

Přednáší na katedře psychologie, věnuje se především psychologii sportu. V současnosti je mentálním koučem Karoliny Plíškové.

Autor: Zdeněk Drla