Články

Školení rozhodčích III. třídy

Komise rozhodčích Krajského svazu ledního hokeje Vysočina připravuje školení rozhodčích III. třídy (pátek 14.12. - neděle 16.12.2018).  Přihlášku najdete v sekci dokumenty. 

Čtěte nové vydání magazínu Coach

Na zdi měl plakát Dominika Haška, ale nakonec se rozhodl pro fotbal. A udělal dobře. Z Petra Čecha se stal jeden z nejlepších fotbalových brankářů na světe. Rozhovor s ním najdete v říjnovém vydání magazínu Coach, jehož editorial tentokrát tvořil olympijský vítěz a trojnásobný mistr světa v hokeji Milan Hnilička.

Barry Smith pro Coach: Musíte zjistit, co hráč chce

Pracoval jako hokejový kouč v šesti zemích, sedmkrát vyhrál Stanley Cup, nyní pracuje pro Chicago Blackhaws. Řeč je o Barrym Smithovi. Rozhovor s legendou, která bude na podzim uvedena do sportovní Síně slávy v Buffalu, najdete v zářijovém vydání magazínu Coach. 

Regionální soutěže juniorů, dorostu a žáků na Vysočině byly rozlosovány

V nadcházející sezoně 2018/2019 bude Sportovně-technická komise (STK) Krajského svazu ledního hokeje na Vysočině řídit Regionální ligu juniorů (sk. H i následnou nadstavbu), Regionální ligu dorostu (sk. I i následnou nadstavbu), Ligu starších žáků B (sk. 15), Ligu mladších žáků D (sk. 15 a sk. 25), Krajskou ligu přípravek a turnaje v minihokeji. Soutěže juniorů, dorostu a starších a mladších žáků už byly rozlosovány – termíny utkání najdete v systému HOSYs.

V Jihlavě budou přednášet Marian Jelínek a Václav Petráš

Ve čtvrtek 26. července 2018 budou v Jihlavě přednášet hokejový trenér, sportovní psycholog a motivační kouč PhDr. Marian Jelínek, Ph.D.  a sportovní psycholog Mgr. Václav Petráš. Seminář Mariana Jelínka  na téma "Vítěz ve sportu? Především člověk"  je určen pro trenéry, rodiče a učitele. Druhou přednáškou, která proběhne v budově Vysoké školy polytechnické, bude "Komunikace v trojúhelníku rodič - trenér/klub - hráč (pro žákovské kategorie). Ta je určena pro trenéry a rodiče. Přednáší sportovní psycholog Václav Petráš. 

Každý trenér ti něco dá, říká pro magazín Coach Jaromír Jágr

"Nemůžeš si vybírat a pamatovat jen trenéry, kteří ti dali něco pozitivního. Všechno vás nějakým způsobem ovlivní. Negativní zážitky vám mnohdy dají víc než ty pozitivní," říká v červnovém vydání magazínu Coach legenda českého hokeje. Pro jeho stažení ve verzi PDF z webu www.cslh.cz stačí kliknout zde.

Čtěte květnové vydání magazínu Coach

Proč si bývalý nejlepší házenkář světa Filip Jícha nemyslí, že ví o svém sportu všechno? To a mnoho dalšího se dozvíte v květnovém vydání magazínu Coach. Pro jeho stažení ve verzi PDF z webu www.cslh.cz stačí kliknout zde.

Jak prorazit jako trenér v NHL? Čtěte nové vydání magazínu Coach

"Klepal jsem na cizí lidi a snažil se strčit někde nohu mezi dveře. Nakonec si mě všimli lidi z NHL a pozvali mě do kempu," říká o svých začátcích finský trenér a sportovní terapeut Marko Yrjövuori v novém vydání magazínu Coach. Pro jeho stažení ve verzi PDF z webu www.cslh.cz stačí kliknout zde.