Výběr VTM 2003 těsně prohrál finále ŠKODA HOCKEY CUPU

Utkání se hrálo v Chomutově krátce před večerním zápasem národního týmu s Norskem. Do finále Škoda Hockey Cupu se po úspěších na předešlých turnajích probojovali hokejisté Ústeckého a Olomouckého kraje.

Po závěrečném dramatu a velkém obratu se radovali Moravané, trofej pro vítěze tak zůstává ve východní polovině republiky. V minulých dvou ročnících totiž triumfovaly výběry Moravskoslezského a Jihomoravského kraje.

Hrdinou utkání byl přerovský útočník Martin Ryšavý, který dal během sedmi minut třetí třetiny hattrick a pak rozhodl nájezdy. Nejlepším hráčem z týmu Ústeckého kraje byl vyhlášen gólman Lukáš Klika. Ceny jim předali Václav Prospal s Milanem Hniličkou.

ÚSTECKÝ KRAJ – OLOMOUCKÝ KRAJ 3:4 po samostatných nájezdech (0:0, 3:0, 0:3 – 0:0)

Branky a nahrávky: 24. Spudich (Weis), 37. Svoboda (Príhoda, Pöschl), 40. Skuhrovec (Dej, Kadár) – 41. Ryšavý, 42. Ryšavý (Svozil), 47. Ryšavý (Kuncek), rozhodující nájezd Ryšavý.

Ústecký kraj: Klika (31. Čermák) – Kadár, Hocelík, Němec, Pöschl, Kovár, Tomšík, Martínek, Jarábek – Dej, Skuhrovec, Slavík, Príhoda, Svoboda, Čech, Vopat, Adámek, Krocker, Spudich, Döring, Weis.
Olomoucký kraj: Suchánek (41. Zlatnický) – Holík, Hrůzek, Kubíček, Přecechtěl, Stratil, Svozil – Fasner, Fibigr, Jobánek, Kučera, Kuncek, Minařík, Ruda, Ryšavý, Šilhavý, Zembol.

( převzato z hockey.cz )  v sekci fotogalerie najdete některé fotky 
 
 
KVV děkuje všem hráčům a realizačnímu týmu za vzornou reprezentaci našeho kraje a přeje mnoho úspěchů v další sezóně, kdy nás tento výběr bude reprezentovat na ZODM v Pardubickém kraji.