Turnaj výběrů VTM v kategoriích U14 a U15 v Jihlavě

Turnaj výběrů VTM v kategoriích U14 a U15 v Jihlavě

Před koncem roku 2018 proběhly v Jihlavě na Horáckém zimním stadionu opět dva turnaje výběrů VTM v kategoriích U14 a U15. V kategorii U14 se z vítězství radovali hokejisté Výběru Východu (Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj a Jihomoravský kraj), v kategorii U15 pak slavili prvenství hráči Výběru Západu (Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj a Středočeský kraj).

Turnaj výběrů U14

Výběr Západu – Výběr Středu 3:4 (sn)

Branky a nahrávky: 3. Lučan (Scafari, Hradec), 22. Vítek (Hradec), 32. Lučan (Skrutek) – 17. Hiemer (Vrba), 28. Šimek (Štancl), 35. Stepanchuk (Vašíček), rozhodující nájezd Šimek

Výběr Východu – Výběr Západu 5:1

Branky a nahrávky: 3. Pavelec (Šalé), 16. Šalé (Ročák), 23. Heš, 29. Belan (Nekvapil), 40. Petr (Šalé, Nekvapil) – 18. Hois

Výběr Středu – Výběr Východu 3:4

Branky a nahrávky: 4. Sláma (Váňa, Šimek), 29. Weitz, 36. Šimek – 4. Petr (Belan), 6. Nekvapil (Šalé), 28. Volas, 32. Kuchta (Žižka)

Soupisky:

Výběr Západu: David Hora, Matěj Pavlovic – Antonín Lučan, Radek Vyhlídal, Vojtěch Husinecký, Jakub Dvořák, Vojtěch Vochvest, Matouš Jakubec - Tomáš Skrutek, Zdeněk Šmíd, Jakub Vítek, Vojtěch Hradec, Tomáš Holčák, Jaromír Pérez, Vojtěch Hois, Antonín Scafari, Andrej Fábry

Výběr Středu: Lukáš Matěcha, Michael Hrabal – Tomáš Bartoň, Sebastian Weitz, Tomáš Vandas, Martin Matějíček, Jiří Felcman, Lukáš Váňa – Martin Vašíček, Bogdan Stepanchuk, Mikuláš Odehnal, Pavel Šimek, Matyáš Sláma, Filip Hiemer, Ondřej Vrba, Jakub Štancl, Adam Kofroň

Výběr Východu: Tomáš Málek, Jan Kavan – Martin Máša, Šimon Bialy, Adam Drábek, Marek Ročák, Tomáš Žiška, David Cekr - Tobiáš Kuchta, Patrik Janech, Michal Nekvapil, Eduard Šalé, Dominik Petr, Petr Pavelec, Jakub Belan, Lukáš Heš, Patrik Volas

Konečné pořadí: 
1. Výběr Východu
2. Výběr Středu
3. Výběr Západu

 

Turnaj výběrů U15

Výběr Západu – Výběr Středu 7:4

Branky a nahrávky: 3. Alscher (Rymon), 15. Koblížek (Soukup), 25. Rymon (Šiler, Šapovaliv), 32. Perný (Tůma, Hujer), 32. Šiler, (Alscher, Rymon), 38. Hujer (Trunda), 44. Šiler – 7. Novotný (Vavřík, Gaspar), 9. Formánek (Bareš), 22. Čech (Žalčík), 28. Slavíček (Jungwirth)

Výběr Východu – Výběr Západu 1:2

Branky a nahrávky: 17. Burian – 34. Rymon (Hujer), 36. Šiler (Rymon, Žabka)

Výběr Středu – Výběr Východu 2:0

Branky a nahrávky: 10. Pigl (Formánek), 37. Červenka

Soupisky:

Výběr Západu: Filip Ženíšek, Ondřej Hykel – Dominik Perný, Petr Zolnaj, Marek Alscher, Tadeáš Tůma, Boris Žabka, Matěj Houdek – Lukáš Koblížek, Dominik Rymon, Jakub Šiler, Marek Soukup, Jakub Hujer, Tomáš Trunda, Vít Beran, Matyáš Šapovali, Adam Dvořák

Výběr Středu: Adam Ševčík, Mario Žalčík – Patrik Brůna, Aleš Čech, Jakub Hrdlička, Tomáš Cibulka, Matěj Vovsík, Kryštof Červenka – Šimon Slavíček, Albert Bareš, Richard Němec, František Formánek, Jan Gaspar, Matěj Novotný, Jan Vavřík, Jonáš Jungwirth, Martin Pigl

Výběr Východu: Ondřej Bizoň, Jan Špunar – Adam Sýkora, František Němec, Matěj Prčík, Denis Puchala, Adam Burian, Marian Koblížek – Šimon Juříčka, Tadeáš Hlávka, Roman Otava, Filip Juříček, Matyáš Melovský, Matěj Přibyl, Michal Tomeček, Adam Turek, Štěpán Linka

Konečné pořadí:

1. Výběr Západu
2. Výběr Střed
3. Výběr Východu

Autor: Zdeněk Drla