Články

Turnaje výběrů VTM budou odehrány na Vysočině

Třetí sezonu běží napříč všemi kraji projekt VTM (Výchova talentované mládeže). Po roce se opět utkají mezi sebou výběry VTM. Kategorie U15 bude hrát v Havlíčkově Brodě, kategorie U14 pak na Horáckém zimním stadionu v Jihlavě. Turnaje proběhnou ve středu 20. prosince 2017.

Hodnocení turnaje VTM U14 (Třebíč) a U13 (Milevsko)

Ve třetím ročníku projektu VTM (výchova talentované mládeže) v rámci ČSLH byly sehrány první turnaje kategorií U14 a U13. První kolo turnajů s účastí mužstev z Vysočiny se odehrálo 1.10.2017 v Třebíči a Milevsku. Projekt má za cíl umožnit každý měsíc společný trénink či turnaj vybraných hráčů v rámci daného kraje a tím se starat o rozvoj talentovaných hráčů v celé České republice.

V novém vydání magazínu Coach si přečtěte rozhovor s Filipem Pešánem

Pokud jste se nedostali k tištěné verzi třetího vydání trenérského magazínu Coach v roce 2017, v tomto článku najdete odkaz na verzi v PDF formátu. Kromě jiného si v něm budete moct přečíst velký rozhovor s trenérem reprezentační dvacítky a Bílých Tygrů Liberec Filipem Pešánem. 

Žákovské soutěže a liga mladšího dorostu byly rozlosovány

V nové sezoně 2017/2018 řídí ČSLH Vysočina znovu Ligu starších žáků B (sk.14), Ligu mladších žáků D (sk. 14), nově Ligu mladších žáků D (sk. 21) a jednu skupinu Ligy mladšího dorostu. Formát nejmladší mládežnické kategorie se mění, nově ji namísto 42 týmů hraje v celém Česku 80 mančaftů, rozdělených územně do 10 skupin. ČSLH Vysočina řídí skupinu G, která má sedm  účastníků. Nově je soutěž nazývána Regionální ligou mladšího dorostu.

Turnaj výběrů VTM ovládli v Jihlavě mladí hokejisté Východu

Stovka talentovaných hokejistů ročníku narození 2002 a 2003 se v neděli 9. dubna představila na Horáckém zimním stadionu na druhém Turnaji výběrů VTM v kategorii U14 a U15. V obou kategoriích se z prvenství radovali reprezentanti Východu, tedy týmy složené z hráčů z Moravskoslezského, Olomouckého, Zlínského a Jihomoravského kraje.

Turnaj výběrů VTM znovu v Jihlavě

V neděli 9. dubna 2017 proběhne na obou halách Horáckého zimního stadionu v Jihlavě již druhý Turnaj výběrů VTM. Vybraní hráči z celé republiky v kategorii U14 a U15 sehrají poslední turnaj sezony.