Články

Hráči jsou rodina. Všechno je to o citu, říká Zábranský

V novém vydání časopisu Coach najdete rozhovor s majitelem a trenérem hokejové Komety v jedné osobě, Liborem Zábranským. Třetí muž z ankety Trenér roku Českého olympijského výboru se rozpovídal nejen o tom, jestli se cítí být více manažerem či coachem, ale také například o svých zkušenostech z NHL. Pro stažení magazínu Coach verzi PDF z webu www.cslh.cz stačí kliknout zde.

Jak mluvit k týmu? Čtěte nové vydání magazínu Coach

Čím motivovat hráče k nejlepšímu výkonu? A existuje recept na ideální řeč k týmu? V novém vydání magazínu Coach najdete tipy Michala Ježdíka, basketbalového trenéra národního týmu. Pro jeho stažení ve verzi PDF z webu www.cslh.cz stačí kliknout zde.

Turnaje výběrů VTM budou odehrány na Vysočině

Třetí sezonu běží napříč všemi kraji projekt VTM (Výchova talentované mládeže). Po roce se opět utkají mezi sebou výběry VTM. Kategorie U15 bude hrát v Havlíčkově Brodě, kategorie U14 pak na Horáckém zimním stadionu v Jihlavě. Turnaje proběhnou ve středu 20. prosince 2017.

Hodnocení turnaje VTM U14 (Třebíč) a U13 (Milevsko)

Ve třetím ročníku projektu VTM (výchova talentované mládeže) v rámci ČSLH byly sehrány první turnaje kategorií U14 a U13. První kolo turnajů s účastí mužstev z Vysočiny se odehrálo 1.10.2017 v Třebíči a Milevsku. Projekt má za cíl umožnit každý měsíc společný trénink či turnaj vybraných hráčů v rámci daného kraje a tím se starat o rozvoj talentovaných hráčů v celé České republice.